• Projekt Czerwone szkoły - niezakończona historia

• Uczestniczymy w Projekcie "Czerwone szkoły" - niezakończona historia. Właśnie ukazała się kolejna książka, w której można zaznajomić się z krótką historią naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i pomysłodawcom - Fundacji Nasze Podwórko za podarowane publikacje. Gratulujemy ciekawego pomysłu ratowania i przywracania do wspomnień niezwykłych losów małych, wiejskich, czerwonych szkół.

• 8.00 - rozdanie świadectw uczniom klasy 1 i 2 na placu przed szkołą

8.30 - Msza Święta w kaplicy (obowiązkowe maseczki)

9.30 - rozdanie świadectw uczniom klasy 3 na boisku przed szkołą

• Brawo Wiktor!

• Z ogromną radością informujemy, że Wiktor Kuleczka z klasy 2 zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020. Cieszy nas, że długie przygotowania przyniosły tak wspaniały efekt. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

• 1 czerwca

• Drogie Dzieci, z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkiego co najlepsze, uśmiechu i radości, pięknego i otwartego serca przepełnionego dobrocią i miłością oraz spełnienia marzeń, szczególnie tych, które tkwią ukryte głęboko w Waszych myślach.

• Zmiany w funkcjonowaniu pracy szkoły

• Zgodnie z wytycznymi MEN kształcenie na odległość w szkołach i placówkach zostało przedłużone do 26 kwietnia br. Sekretariat szkoły czynny będzie od 8:00 do 14:00.

• Rekrutacja

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Słocinie uprzejmie informuje, że w dniach  06.04.2020 r.  –  08.05.2020 r. nastąpi składanie wniosków o przyjęcie dziecka do klasy I na rok szkolny 2020/2021 w ramach postępowania rekrutacyjnego, zamieszkałych poza obwodem danej szkoły. Rodzice dokonujący zapisu dziecka do klasy I wypełniają druk: Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły spoza obwodu w roku szkolnym 2020/2021, a także deklarację dotyczącą świetlicy (wnioski znajdują się w zakładce: dokumenty szkoły). Wypełnione druki należy przesłać mailem na adres: spslocin@wp.pl  Można też dokonać zapisu telefonicznie albo online https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAO__Spj91BUQTBLTDdZUkwxRFIyVTVNVzM4U0VWNFBQNC4u

•   Wielkanoc 2020r.

• Radosnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych nadziei i spokoju,

czasu na zadumę i refleksję

nad sensem życia,

a także wszelkiej pomyślności

oraz wiosennego optymizmu

życzą

Dyrektor, Nauczyciele,

Pracownicy i Uczniowie

Szkoły Podstawowej

w Słocinie

• Zmiany dotyczące zapisów dzieci do kl. 1

• W obecnej sytuacji najlepiej zapisać dziecko do kl.1 poprzez zgłoszenie telefoniczne, mailowo spslocin@wp.pl lub kartę zgłoszenia przesłać pocztą. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie pod nr 61 44 45 790 w godzinach od 8:00 do 14.00. Karta zgłoszenia znajduje się w zakładce: dokumenty szkoły. Proszę również o wypełnienie deklaracji dotyczącej pobytu dziecka na świetlicy. Zapisy trwają do 3 kwietnia 2020r.

• Czasowe ograniczenie funkcjonowania szkoły

• Informuję, że od 25.03.2020r. do 10.04.2020r. na terenie szkoły nie będą odbywały się żadne zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Szkoła zapewniać będzie kształcenie na odległość poprzez platformę Librus. Realizowane bedą treści podstawy programowej. Szczegółowe informacje będą przekazywane rodzicom w e-dzienniku. Apelujemy o spokój i wzajemne zrozumienie trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Wszelkie sprawy możemy realizować przez kontakt telefoniczny 61 44 45 790 lub e-dziennik.

• Zmiana funkcjonowania szkoły w terminie od 12.03.2020r. do 25.03.2020r.

• Informuję, że od 16.03.2020 do 25.03.2020r. na terenie szkoły nie będą odbywały się żadne zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Natomiast 12.03.2020 i 13.03.2020r., szkoła zapewniać będzie opiekę nad uczniami w godzinach pracy świetlicy, a więc od godz. 7.00 do 14.00. Szczegółowe informacje zostały przekazane rodzicom w e-dzienniku. Apelujemy o zachowanie spokoju i szczególnej ostrożności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny.