• Szkolny Konkurs Recytatorski

• 21 marca 2024r. odbył się coroczny Szkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku przebiegał on pod hasłem "Świat jest piękny!" Uczestnicy zachwycili nas doborem wierszy i wspaniałą recytacją. Dziękujemy za zaangażowanie i świetne przygotowanie. Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została: Alicja Baumann z kl. 3, która recytowała wiersz Jana Brzechwy pt. "Sójka". Miejsce II zdobyła Lilianna Hohm z kl. 3, a miejsce III ex aequo Liliana Juchacz i Karina Raj z kl. 3. Wyróżnienie otrzymał Dawid Kaszkowiak z kl.1. Serdecznie gratulujemy!

• Wiosna!

• 21 marca, mimo niesprzyjających warunków pogodowych wybraliśmy się na spacer i powitaliśmy WIOSNĘ!

• I miejsce w Ogólnopolskim konkursie!

• Miło nam poinformować, że uczeń klasy pierwszej Dawid Kaszkowiak, zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Orły Edukacji Wczesnoszkolnej". Dawid wykazując się dużą wiedzą ogólną uzyskał maksymalną ilość punktów! Serdecznie gratulujemy Dawidowi i pozostałym uczestnikom konkursu!

• Dzień Kobiet

• 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli dziewczynkom i paniom serdeczne życzenia i obdarowali je kwiatkami i słodkimi upominkami.

• Bal przebierańców

• 8 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. Tego dnia dzieci przebrały się za piratów, królewny, czarownice, archeologów, super bohaterów, wojowników, policjantów... Rozpoznać uczniów było bardzo trudno. Były tańce, wspólne zabawy, konkursy, a na koniec tradycyjne - przepyszne pączki.

• Rekrutacja uczniów do szkół podstawowych w Gminie Grodzisk Wielkopolski

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach  11.03.2024 r.  –  22.03.2024 r. odbędą się zapisy uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Słocinie na rok szkolny 2024/2025 w ramach postępowania rekrutacyjnego, zamieszkałych poza obwodem danej szkoły.

Proponujemy Państwu zapisanie dziecka do klasy I na rok szkolny 2024/2025 za pomocą:

- poczty elektronicznej – skan wypełnionego i podpisanego wniosku należy przesłać na adres e-mail spslocin@edugrodzisk.pl

- osobiście w siedzibie szkoły