• Wakacje 2023

• Kochani, życzymy Wam słonecznych i wspaniałych wakacji, pełnych wrażeń, przygód i nowych odkryć.

• Funkcjonowanie sekretariatu w lipcu

• W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły czynny będzie od 26 czerwca do 7 lipca 2023r. w godzinach od 8.00 do 14.00. W razie potrzeby prosimy napisać e-mail na adres spslocin@edugrodzisk.pl

• Życzenia wakacyjne Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

• Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,
              Drodzy Uczniowie,

Rok szkolny 2022/2023 dobiega końca, a jakby niedawno się zaczął…

Codzienna rutyna wyznaczana szkolnym planem lekcji oraz pozalekcyjnymi aktywnościami: treningami sportowymi, lekcjami językowymi, zajęciami rozwijającymi pasje i zainteresowania powoduje, że czas płynie równym, odmierzanym krótkimi weekendami, szybkim tempem.

I tak oto przed nami początek wakacji.

Niezależnie gdzie i w jakiej formie upływać będą wakacyjne dni, życzę, by te dziesięć tygodni były czasem oderwania od rutyny i schematów dnia codziennego. Niech przyniosą oddech, odpoczynek, a także spowolnienie tempa życia, moment zatrzymania, by poczuć wewnętrzną radość, lekkość oraz przypływ energii.

Życzę również, by nie był to okres zupełnej bezczynności; by nie zabrakło aktywności, atrakcji, odkrywania nowych miejsc, poznawania ciekawych osób i historii.

Zachęcam, szczególnie dzieci i młodzież, do wakacyjnego czytania, pisania listów, być może pamiętników… Pamiętajcie o zasadach korzystania z kąpielisk czy szlaków górskich. Przywieźcie z powrotem mnóstwo wspomnień i przygód.

Życzę Wszystkim udanych wakacji!

Wielkopolski Kurator Oświaty
              Robert Gaweł

• Grodziskie Piwobranie

• W niedzielę, 18 czerwca 2023r. uczennice naszej szkoły: Lilianna Hohm, Justyna Huchwajda i Karina Raj zaprezentowały się na wielkiej scenie, śpiewając radosne piosenki przed grodziską publicznością w ramach Grodziskiego Piwobrania. Gratulujemy wspaniałego występu.

• Spektakl "Królewna Śnieżka"

• W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wielkopolskim, dzieci z koła teatralnego naszej szkoły zaprezentowały dla rodziców i bliskich przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka". Widzowie mogli podziwiać wspaniałe przygotowanie uczniów, którzy zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i spędzić czas w baśniowej atmosferze. Serdecznie gratulujemy małym aktorom i Pani Magdalenie Pośpiech - opiekunowi koła.