• Zadbaliśmy o ptaki

• Dziś uczniowie klasy 1 i 2 przygotowali samodzielnie pokarm dla ptaków. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas niespodzianki będą smacznym i zdrowym posiłkiem dla gości ptasiej stołówki.

• Konkurs "Angielskie Kaligramy" - rozstrzygnięty

• We wtorek 22.11.2022r. w Szkole Podstawowej w Słocinie odbyło się podsumowanie konkursu szkolnego pt. Angielskie Kaligramy. Wśród wielu prac, jury nagrodziło Kajetana Izydorskiego z klasy 1 oraz Zofię Drzymałę z klasy 2, którzy otrzymali wyróżnienie. Miejsce III zdobyła Karina Raj z kl. 2, miejsce II Marcel Woźniczak z klasy 3. Zwyciężczynią okazała się Justyna Huchwajda z klasy 2, która zajęła I miejsce. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.

• Grodziskie legendy

• Dnia 16 listopada w naszej szkole gościliśmy Pana Andrzeja Chrósta, z Towarzystwa Miłośników Ziemi Grodziskiej, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiadał uczniom wybrane, grodziskie legendy.

• 11 listopada

• 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tek okazji w naszej szkole odbył się apel dla uczniów szkoły i dzieci z przedszkola, przygotowany pod kierunkiem Pani Emilii Szymankiewicz oraz uczniów kl. 3. Wspólnie świętowaliśmy radość z tego, że żyjemy w wolnym kraju.

• Szkoła pamięta

• 7 listopada 2022r. odbyła się wieczornica dla rodziców z okazji Narodowego Święta Niepodległości, podczas której uczniowie kl. 3 pod kierunkiem Pani Emilii Szymankiewicz przypomnieli nam o historii i walce o niepodległość naszego narodu.