• Wyniki Gminnego Konkursu Ortograficznego

• Z ogromną radością informujemy, że uczennica kl. 3 Lilianna Hohm z naszej szkoły kolejny raz stanęła na podium i zdobyła I miejsce w gminnym konkursie. Tym razem udowodniła, że jest najlepsza w ortografii, zmagając się z uczniami innych szkół podstawowych. Gminny konkurs ortograficzny zorganizowała Szkoła Podstawowa w Kąkolewie, której dziękujemy za zaproszenie. Gratulujemy Liliannie i Zofii Drzymale, która również wspaniale zaprezentowała swoje umiejętności zdobywając wyróżnienie. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

• Szkolny konkurs

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w plastyczno-technicznym konkursie pt. "MOJA PLANSZÓWKA!". Na prace czekamy na 6 maja!

• Wielkanoc

• Zajączek wielkanocny odnaleziony! Dziękujemy serdecznie wszystkim Przyjaciołom, Rodzicom i byłym Pracownikom naszej szkoły za wielkanocne niespodzianki dla naszych uczniów!

• Jarmark wielkanocny

• Uczniowie klasy 3 i dzieci z koła muzyczno tanecznego wystąpili podczas Jarmarku Wielkanocnego w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas jarmarku można było wysłuchać popisów wokalnych i obejrzeć popisy taneczne naszych uczniów.

• Szkolny Konkurs Recytatorski

• 21 marca 2024r. odbył się coroczny Szkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku przebiegał on pod hasłem "Świat jest piękny!" Uczestnicy zachwycili nas doborem wierszy i wspaniałą recytacją. Dziękujemy za zaangażowanie i świetne przygotowanie. Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została: Alicja Baumann z kl. 3, która recytowała wiersz Jana Brzechwy pt. "Sójka". Miejsce II zdobyła Lilianna Hohm z kl. 3, a miejsce III ex aequo Liliana Juchacz i Karina Raj z kl. 3. Wyróżnienie otrzymał Dawid Kaszkowiak z kl.1. Serdecznie gratulujemy!

• Wiosna!

• 21 marca, mimo niesprzyjających warunków pogodowych wybraliśmy się na spacer i powitaliśmy WIOSNĘ!

• I miejsce w Ogólnopolskim konkursie!

• Miło nam poinformować, że uczeń klasy pierwszej Dawid Kaszkowiak, zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Orły Edukacji Wczesnoszkolnej". Dawid wykazując się dużą wiedzą ogólną uzyskał maksymalną ilość punktów! Serdecznie gratulujemy Dawidowi i pozostałym uczestnikom konkursu!

• Dzień Kobiet

• 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli dziewczynkom i paniom serdeczne życzenia i obdarowali je kwiatkami i słodkimi upominkami.

• Bal przebierańców

• 8 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. Tego dnia dzieci przebrały się za piratów, królewny, czarownice, archeologów, super bohaterów, wojowników, policjantów... Rozpoznać uczniów było bardzo trudno. Były tańce, wspólne zabawy, konkursy, a na koniec tradycyjne - przepyszne pączki.

• Rekrutacja uczniów do szkół podstawowych w Gminie Grodzisk Wielkopolski

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach  11.03.2024 r.  –  22.03.2024 r. odbędą się zapisy uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Słocinie na rok szkolny 2024/2025 w ramach postępowania rekrutacyjnego, zamieszkałych poza obwodem danej szkoły.

Proponujemy Państwu zapisanie dziecka do klasy I na rok szkolny 2024/2025 za pomocą:

- poczty elektronicznej – skan wypełnionego i podpisanego wniosku należy przesłać na adres e-mail spslocin@edugrodzisk.pl

- osobiście w siedzibie szkoły

• Pierwsze miejsce w gminnym konkursie!

• Z radością informujemy, że Lilianna Hohm, pisząc bezbłędnie test, zdobyła pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego z Baśniami w Tle „Once upon a time…”.! Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody z rąk Pana Burmistrza Piotra Hojana. Naszą szkołę reprezentowały również Karina Raj, Zofia Drzymała Wszystkim dziewczynkom i Pani Marcie Włodarczak serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

• Turniej Tańca

• W środę 31 stycznia, uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w 32 Międzyszkolnym Turnieju Tanecznym rywalizując z uczniami z klas od 1 do 8.

Gratulujemy naszym zdolnym tancerzom wspaniałego występu! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

• Zapisy do klasy 1

• Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 01.02.2024 r.  –  29.02.2024 r. odbędą się zapisy uczniów do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Grodzisk Wielkopolski. Zapisy prowadzone będą na rok szkolny 2024/2025 i dotyczą uczniów zamieszkałych w obwodzie danej szkoły.

Rodzice / opiekunowie prawni dokonujący zapisu dziecka do klasy I wypełniają druk: karta zgłoszenia dziecka do szkoły podstawowej.
              Proponujemy Państwu zapisanie dziecka za pomocą:
              - poczty elektronicznej – skan wypełnionego i podpisanego wniosku należy przesłać na adres e-mail szkoły,

- osobiście w siedzibie szkoły.
              W załączeniu informacja dotycząca obwodów szkół, która pozwoli rodzicom zweryfikować do jakiej szkoły zapisać swoje dziecko.

Z uwagi na kwestie organizacyjne dotyczące zaplanowania ilości oddziałów szkolnych klas I oraz liczby uczniów w tych klasach, prosimy o dokonanie zapisów we wskazanym wyżej terminie.

W sytuacji zamiaru zapisu dziecka do klasy I szkoły podstawowej pozaobwodowej w przypadku wolnych miejsc, prosimy rodziców / opiekunów prawnych o powiadomienie o tym zamiarze dyrektora szkoły obwodowej właściwiej dla miejsca zamieszkania dziecka, co winno nastąpić w tym samym terminie, w którym odbywają się zapisy do szkoły obwodowej.